Veletrh Střechy Praha s Festivalem dřeva a nářadí již začátkem března!

/autor: /

Již 23. ročník stavebního veletrhu Střechy Praha se uskuteční 3. – 5. 3. 2022 na výstavišti v Praze Letňanech a nabídne mnoho aktuálních témat. V souběhu proběhnou také veletrhy Solar Praha, Řemeslo Praha a Festival dřeva a nářadí.

Na návštěvníky čeká bohatá nabídka střešních materiálů, solárních systémů či velký výběr nářadí pro řemeslníky i kutily. Zvýrazněnými tématy, kterým se veletrh bude věnovat, jsou zelené střechy, zadržování a využití dešťové vody, fotovoltaika nebo digitalizace napříč oborem.

Kromě již zmíněného se představí také nové technologie, aplikace a špičkové digitalizované nástroje a nářadí. Jednou z nich je například technologie Cordless Alliance System, díky níž jeden univerzální akumulátor stačí pro více značek nářadí.

Na veletrhu nebude chybět ani oblíbená zóna pro tesaře, opět s atraktivními praktickými ukázkami. Že veletrh jde s dobou, potvrdí ukázky použití dronů ve stavebnictví a další zajímavosti. Na souběžných veletrzích pak bude připravena přehlídka dřevostaveb a nízkoenergetických domů, včetně zdrojů vytápění.

Veletrh Solar Praha

V kontextu extrémně rostoucích cen energií přijde vhod setkání a konzultace této problematiky s odborníky na alternativní zdroje energií. Poskytnou cenné rady v oblasti instalace domácí nebo firemní střešní fotovoltaické elektrárny nebo poradí s využitím baterií s ohledem na jejich kvalitu a bezpečnosti provozu. Zájem o domácí fotovoltaiku, a tedy snižování závislosti na dodávkách elektřiny, stále roste. A roste též obliba dotačního programu Nová zelená úsporám, který je od října 2021 jednodušší a přináší i navýšení maximální výše podpory.

Navštivte veletrh Solar Praha a získejte přehled o podpůrných programech.

Odpověď na každou otázku

Jak opravit střechu a fasádu? Jak postupovat při rekonstrukci domu? Jak zamezit tepelným ztrátám budovy? Jak si vybrat realizační firmu? Jak čistit fasády? Jak využít střechu a energii ze slunce? Jak získat dotaci?

Využijte zdarma služby nezávislých odborníků v poradenských centrech pro veškerou výstavbu a úspory energií. Těší se na vás ve dnech 3. – 5. 3. 2022 na výstavišti v Praze Letňanech.

Hra i výhra

Návštěva veletrhu Střechy Praha není jen o čerpání informací a navazování kontaktů. Pobyt na výstavišti zpříjemní mnohé soutěže, ve kterých lze vyhrát hodnotné ceny! Od kvalitního nářadí až po střechu ZDARMA na rodinný dům!

Poukaz na zlevněnou vstupenku pro návštěvu veletrhu Střehy Praha 2022 (v hodnotě 100 Kč) najdete na www.strechy-praha.cz.