O projektu

Internetový portál izolace.cz je odborný web soustřeďující informace z oboru stavebních izolací a stavební fyziky. Patří mezi nejnavštěvovanější zpravodajské stavební servery a je největším zpravodajsko-technickým serverem v oblasti stavebních izolací v České republice. Páteří portálu izolace.cz jsou vyvážené odborné informace z oboru stavebních izolací od předních odborníků v této oblasti, které jsou zpracovány ve vysoké technické a odborné úrovni. Jsou také doplněny informacemi od významných dodavatelů na trhu.

Najdete zde technické články, zajímavosti z oboru, informace o připravovaných akcích v dané oblasti na domácí půdě i ve světě. Nechybí ani poradenský servis, fotogalerie, informace z oblasti stavební legislativy a další. Komplexnost celého projektu doplňují rozsáhlé informační databáze specializovaných firem v oboru stavebních izolací. Základní informace mohou čerpat jak projektanti, tak běžní zájemci o izolace. Část informací se cíleně zaměřuje na studenty středních a vysokých škol se stavebním zaměřením. Portál izolace.cz je nejstarší webový portál s touto problematikou. Založen byl v roce 2000.

Provozovatelem portálu izolace.cz je společnost A.W.A.L. – PRO, s.r.o., která se profesně v oblasti stavebních izolací a stavební fyziky pohybuje již od roku 1996 – A.W.A.L. s.r.o..

Základní identifikace:
IZOLACE.CZ
ISSN 1213-6395

Provozovatel:
A.W.A.L. – PRO, s.r.o.
Eliášova 20, 160 00 Praha 6
IČ: 05421527
Tel.: +420 224 320 078
Fax: +420 224 317 681
e-mail: info@izolace.cz
URL: https://www.izolace.cz

Podmínky užití

Autorská práva k jednotlivým článkům a v nich uveřejněných fotografií mají jejich autoři nebo provozovatel portálu společnost A.W.A.L. – PRO, s.r.o. Bez jejich předchozího souhlasu je kromě citace zakázáno jakékoli přebírání publikací, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo částí materiálu zveřejněného na stránkách portálu izolace.cz, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv a včetně zahrnutí do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

Soubory určené ke stažení jsou volně použitelné, pokud u nich není nakládání s nimi výslovně omezeno. Je dále zakázáno bez souhlasu provozovatele upravovat vzhled či jinak svévolně zasahovat do obsahu.