Jubilejní 25. ročník veletrhu o střechách a úsporách energií

/autor: /

… s novým logem i www stránkami!

 

Veletrh pro střechy, stavbu a úspory energií, který je významnou a respektovanou událostí v oboru, zanedlouho oslaví 25 let své úspěšné existence. Proběhne 15. – 17. února 2024 na výstavišti v Praze Letňanech. K tomuto čtvrtstoletí jsme připravili řadu novinek, mezi které patří i redesign loga a zcela nové webové stránky veletrhu.

Veletrh jako nepostradatelný zdroj informací pro odborníky i širokou veřejnost každoročně přináší aktuální témata, spolupracuje se špičkovými odborníky a zve významné osobnosti. Cílem organizačního týmu veletrhu je neustále zdokonalovat veškeré služby, jak pro vystavovatele, tak v oblasti komunikace s veřejností. S tímto cílem koresponduje i nová forma prezentace veletrhu.

MINULOST A SOUČASNOST

Dosavadní soubor tří veletrhů Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha je nyní prezentován jako jedna akce s názvem STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO, která zastřešuje všechny původní aktivity a reprezentuje tak přehledněji vše, o čem veletrh je a bude. S úpravou názvu úzce souvisí i nové logo veletrhu. Čistý a moderní design loga odráží inovativního ducha akce a odvětví, která zastupuje. „Nová identita je pro veletrh významným krokem vpřed. Odráží naše odhodlání ještě více upevnit pozici veletrhu na trhu, držet krok s nejnovějšími trendy v oboru a být centrální platformou dění okolo střech a úspor energií,“ říká ředitelka veletrhu Jitka Šefránková.

S novým vizuálem se setkáte již nyní při přípravách veletrhu, v tisku, online marketingových aktivitách a veškeré další komunikaci.

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY VELETRHU

Kromě sjednocení názvu a redesignu loga se veletrh může pochlubit zcela novými www stránkami, na nichž je patrná komplexní modernizace, zjednodušení struktury stránek, a tím snadnější a rychlejší vyhledání potřebných informací. Novinkou na webu je přehledné megamenu, které je významným pomocníkem při jednotlivých krocích výběru. Cílem těchto změn je zjednodušení a zpřehlednění komunikace s vystavovateli a návštěvníky veletrhu, s médii a všemi dalšími partnery a příznivci veletrhu.

PŘÍPRAVY V PLNÉM PROUDU, REGISTRACE ÚČASTI NAPLNO BĚŽÍ

S potěšením můžeme sdělit, že zájem vystavovatelů o účast na nadcházejícím ročníku veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO, je obrovský. Pro vystavovatele, kteří vyplní a odešlou přihlášku k účasti do 30. září 2023, jsou připraveny výhody v podobě nižší ceny za výstavní plochu a další bonusy. Ty zahrnují formy zviditelnění společnosti zdarma na www veletrhu a v online Katalogu, včetně tištěných i elektronických vstupenek zdarma pro obchodní partnery.

HLAVNÍ TÉMA

Veletrh představí komplexní přehlídku nových produktů, materiálů, technologií a služeb z oblasti staveb a renovací střech. Hlavním tématem napříč obory veletrhu zůstávají úspory energií a pojetí střechy jako zdroje energie. Těšit se můžete na nejčerstvější informace z oblasti soukromé i firemní fotovoltaiky, nové legislativy a aktuální nabídky dotačních programů.

Připravujeme rozsáhlý doprovodný program konferencí, seminářů, praktických ukázek a bezplatného poradenství. Součástí programu bude i jubilejní 25. ročník prestižní konference Izolace s podtitulem „Poruchy nejen fotovoltaické aneb co střecha nevydrží“. Konferenci pořádá společnost A.W.A.L., dlouhodobý odborný partner veletrhu.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na vzniku veletrhu, jeho neustálém rozvoji a posouvání laťky kvality stále výš. Těšíme se na další spolupráci s cílem nadále přinášet to nejlepší napříč střešním odvětvím.

 

STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO veletrh pro střechy, stavbu a úspory energií

KDY: 15.-17. 2. 2024, čt, pá 10-18 h, so 10-17 h

KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9

Více o veletrhu na www.strechy-praha.cz